Filozofia pracy

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary, a zdjęcia go dokumentujące powinny zachwycać, w pełni odzwierciedlać jego niepowtarzalną atmosferę oraz uczucie między dwojgiem ludzi. Jako fotograf ślubny czuwam nad tym, aby tak właśnie było. Dbam o to, by Para Młoda mogła zaprezentować się zjawiskowo, jednocześnie naturalnie, bez dyktowania wystudiowanych póz.

Definicja mojej pracy jest prosta: uchwycić wspomnienia i emocje, a przy tym nie rzucać się w oczy. Dla uwiecznienia chwil Waszego ślubu jestem gotowy dojechać dosłownie w każde miejsce w Polsce.

Mariusz

Zawodowo i prywatnie

Cześć!

Nazywam się Mariusz Wypych. Fotografia to nie tylko mój zawód, ale także ogromna pasja. Prywatnie spełniam się jako ojciec i mąż. Rodzina to mój motor napędowy, a czas spędzany z żoną i córką jest dla mnie najcenniejszy.

Współpraca i oferta

Fotografuję śluby od 2012 roku. Od tamtej pory nieustannie rozwijam swój warsztat, eksperymentuję i udoskonalam technikę. Stawiam na kreatywność i nieszablonowe podejście. Będę zaszczycony, jeśli powierzycie mi stworzenie historii Waszego dnia ślubu. Jej utrwalenie na kartach ponadczasowej fotografii będzie nieocenioną pamiątką Waszych radości i wzruszeń – nie tylko dla Was, ale też dla Waszej rodziny, gości, może Waszych dzieci. Zdjęcia ślubne pozwolą Wam nawet po latach wspominać wspólnie ten szczególny moment w Waszym życiu z niemal tak samo wielkimi emocjami. 

Oferta

Podstawą oferty jest blok reportażowy:

  • przygotowania ( opcjonalnie )
  • ceremonia z życzeniami
  • wesele do końca oczepin (nie później niż do godz 1 w nocy)
  • sesja plenerowa w dniu ślubu lub w innym terminie ( opcjonalnie )
  • całość reportażu od przygotowań do oczepin maksymalnie 14 godzin
  • minimum 500 zdjęć (autorski retouch pliki)
  • galeria www
  • stylowy pendrive
    Opcje dodatkowe: sesja narzeczeńska, sesja plenerowa poślubna, fotoalbumy, fotokisążki, pudełka, wydruki, obrazy etc.

Jeśli Wasze zapytanie ma charakter bardziej indywidualny, albo interesuje Was modyfikacja pakietu lub inny zakres/charakter mojej pracy- piszcie!

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy!

Mariusz